D-Smart İnternet

D-Smart İnternet

D-Smart 16 Mbps Sınırsız İnternet Kampanyası​

D-Smart 16 Mbps Sınırsız İnternet Kampanyasıyla sınırsız internet evinizde. Aynı zamanda D-Smart’ın İnterneti ve Eşsiz TV kanalları ile evde sınırsız internetin keyfini kesintisiz yaşayın.

D-smart 16 mbps sınırsız internet

D-Smart 16 Mbps İnternet İçeriği​

Kampanya Detayları

Yalın İnternet, Sabit Telefon Hattı olmadan yalnız olarak sunulan internet hizmetidir.

Aynı Zamanda D-Smart Net internet paketleri ile ekstra olarak Sabit Hat ve Telefon ücreti bulunmadan Yalın internet hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Limitsiz İnternet, herhangi bir kota bulunmadan üstelik indirme(Download), yükleme(Upload) sınırı bulunmayan limitsiz  internet hizmetidir.

D-Smart İnternet Paketlerinde, Kampanya kapsamında 24 ay taahhüt bulunmaktadır.

Aynı zamanda taahhütsüz internet paketlerimizden yararlanmak isterseniz buraya tıklayarak kampanyamızı inceleyebilirsiniz.

D-Smart ile internet paketi sözleşmeniz ve taahhütünüz bitmeden önce abonelik fesih işlemi gerçekleştirdiğiniz zaman, kullandığınız aylar ile kullanmadığınız aylar finans departmanımız tarafından hesaplanmaktadır. Sonuç olarak D-Smart ile karşılıklı sözleşme anlaşma yapıldığından dolayı, bu nedenle abonelik bitiminde gerçekleştirilecek son işlemler neticesinde müşteri temsilcilerimiz tarafından sizlere bilgi verilerek taahhüt bozma bedeli önümüzdeki ay içerisinde tarafınıza yansıtılır.

Call Now ButtonTIKLA ARA